Ruszył nabór projektów do VI edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich!

Dodano przez: | 29 marca 2019

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju rozpoczęło nabór projektów do VI edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich, które odbędą się w dniach 10-12 maja 2019r. Zapraszamy naszych beneficjentów do wzięci udziału w wydarzeniu.

W tym roku akcji DOFE towarzyszyć będą wydarzenia związane z obchodami 15-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Koncerty, pikniki i kina letnie będą jednymi z wielu elementów szumnych obchodów, a weekend z DOFE stanie się ich zwieńczeniem.

W zeszłym roku w akcji uczestniczyło ponad 550 wydarzeń, które odwiedziło ok. 132 000 osób! Udział w Dniach Otwartych to także świetna okazja do pokazania Twojego projektu całej Unii Europejskiej! Dni Otwarte są elementem kampanii #EUinmyregion, która pokazuje, jak wiele projektów w całej Unii Europejskiej zrealizowano dzięki Funduszom Europejskim oraz wspiera ich promocję.

Dołącz swój pomysł do największego wydarzenia związanego z Funduszami Europejskimi w Polsce. Wyślij swoje zgłoszenie drogą elektroniczną poprzez stronę www.dniotwarte.eu

Zgłoszenia zbierane są do 15 kwietnia br.


Print Friendly, PDF & Email