Analiza rynku na usługę kompleksowej organizacji dwóch spotkań na terenie Warszawy

Dodano przez: Paulina Bujak | 10 stycznia 2018

W związku z planowanym wszczęciem postępowania na usługę kompleksowej organizacji dwóch dwudniowych spotkań w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego perspektywa 2014-2021, zwracamy się z uprzejmą prośbą o dokonanie szacunkowej wyceny wartości opisanego w załączeniu przedmiotu zamówienia.

Pozyskane od Państwa informacje mają na celu wyłącznie rozpoznanie rynku i uzyskanie wiedzy na temat możliwej wartości przedmiotu zamówienia. Prosimy o przesyłanie wycen sporządzonych na „Formularzu wyceny” na e-mail: nmf@ms.gov.pl, do końca dnia 16 stycznia 2018 r.

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z Opisem Przedmiotu Zamówienia  (OPZ). Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi dotyczące treści OPZ, w związku z czym w razie pojawiających się wątpliwości uprzejmie prosimy o kontakt na ww. adres poczty elektronicznej.

Jednocześnie nadmieniamy, że niniejsza informacja nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem ani zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

Załączniki:

1. Opis Przedmiotu Zamówienia

2. Formularz wyceny

Print Friendly, PDF & Email